Міністерство охорони здоров'я внесло зміни до чинних стандартів госпіталізації хворих з коронавірусною хворобою. Про це в середу, 23 вересня, повідомило МОЗ.
Обов'язковому лікуванню в умовах стаціонару підлягають пацієнти з груп ризику. До груп ризику належать пацієнти з цереброваскулярними захворюваннями в стадії декомпенсанції.
Коментарів немає