МОЗ оновило умови для лікування COVID-19 у стаціонарі

МОЗ оновило умови для лікування COVID-19 у стаціонарі

Міністерство охорони здоров'я внесло зміни до чинних стандартів госпіталізації хворих з коронавірусною хворобою. Про це в середу, 23 вересня, повідомило МОЗ.

Обов'язковому лікуванню в умовах стаціонару підлягають пацієнти з груп ризику. До груп ризику належать пацієнти з цереброваскулярними захворюваннями в стадії декомпенсанції.

Коментарів немає