Фахівці почали розшифрування "чорних скриньок" літака Ан-26, що впав у Харківській області 25 вересня. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Олег Уруський у Facebook.
"Бортові самописці ("чорні скриньки") знайдені. Вони вціліли. Їх стан задовільний. Інформація на самописці збережена. Вони вилучені і 27 вересня 2020 авіаційними експертами під контролем ДБР розпочато процес їх дешифрування, який триватиме, орієнтовно, 3-5 днів", - повідомив він.
Коментарів немає