У Києві чиновник ДСНС погорів на хабарі

У Києві чиновник ДСНС погорів на хабарі

У Києві правоохоронці затримали співробітника ДСНС і двох посередників за вимагання та отримання хабара за дозвільну документацію. Про це в п'ятницю, 28 серпня, повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.

За даними слідства, працівник ДСНС і його спільники вимагали від представника поліграфічного підприємства 35 тисяч доларів США за видачу дозвільних документів у сфері протипожежної безпеки і ще 10 тисяч доларів США - за складання експертного висновку протипожежного стану виробничого об'єкта площею понад п'ять тисяч квадратних метрів без фактичного виїзду на нього.

Коментарів немає