Хакери легалізували мільярд через криптовалюти

Хакери легалізували мільярд через криптовалюти

Кіберполіція спільно з міжнародними фахівцями в області криптовалют викрила трьох осіб, причетних до відмивання $42 млн. Про це повідомляє прес-служба МВС у середу, 19 серпня.

На початку 2020 року Департамент кіберполіції почав співпрацю з однією з найбільших у світі бірж цифрових валют Binance. Фахівці компанії використовують провідні в галузі алгоритми для аналізу і виявлення транзакцій, потенційно пов'язаних з фінансовими злочинами та шахрайством.

Коментарів немає