Підземний протест на Криворізькому залізорудному комбінаті продовжують 60 шахтарів. Про це заявив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець у Facebook в неділю, 27 вересня.
"60 гірників шахт Жовтнева і Батьківщина (КЗРК) 25 добу поспіль продовжують підземний протест. Колеги протестуючих, їх дружини кожен день проводять мітинги на підтримку гірників як в Кривому Розі, так і в Києві", - написав Волинець.
Коментарів немає