Станом на 1 вересня, хворих на коронавірус побільшало на 176 інфікованих. На сьогодні в столиці вже 13 546 підтверджених випадків захворювання на Covid-19.
Про це повідомив мер міста Віталій Кличко.
Станом на 1 вересня, хворих на коронавірус побільшало на 176 інфікованих. На сьогодні в столиці вже 13 546 підтверджених випадків захворювання на Covid-19.
Про це повідомив мер міста Віталій Кличко.
Коментарів немає