У Києві водій розбив п'ять авто, тікаючи від копів

У Києві водій розбив п'ять авто, тікаючи від копів

У Києві водій з ознаками алкогольного сп'яніння влаштував ДТП і, намагаючись втекти від патрульних, розбив п'ять автомобілів. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Києва.

Інцидент стався вчора ввечері в Голосіївському районі на вулиці Антоновича. Автомобіль Mercedes зупинився на смузі для руху громадського транспорту. Після зупинки водій на очах патрульних почав їздити взад-вперед.

Коментарів немає