В Україні планують відмовитися від подачі паперових документів у державні органи з 1 вересня 2021 року. Про це сказав віце-прем'єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у ході Дія Саміт у Києві, повідомляє Інтерфакс-Україна в понеділок, 5 жовтня.
"Ми знайшли рішення, проговорили його в суботу з президентом, сьогодні з прем'єром... І з 1 вересня 2021 року органи влади не матимуть права вимагати паперові документи від українців", - сказав Федоров.
Коментарів немає