У пологовому будинку Тернополя померла іноземка з коронавірусом

У пологовому будинку Тернополя померла іноземка з коронавірусом

У Тернополі після проведення кесаревого розтину в пологовому будинку померла іноземка - 29-річна громадянка Замбії. У жінки виявили коронавірус COVID-19, повідомив міський штаб з боротьби з інфекцією в середу, 26 серпня.

"У Тернополі в післяпологовому періоді, після екстреного кесаревого розтину, померла громадянка Замбії. Жінці було 29 років. У неї діагностували коронавірус. Дитину вдалося врятувати. Жінка померла. Висловлюємо співчуття рідним і близьким", - йдеться в повідомленні.

Коментарів немає