"За... бали". "Ногу свело!" презентували кліп на злобу дня. Відео

За словами жителя США, соліста групи "Ногу свело!" Макса Покровського, від моменту написання пісні "За... бали" до завершення роботи над кліпом минув лише тиждень.

Російська група "Ногу свело!" оприлюднила на своєму каналі в YouTube кліп на нову пісню "За... бали".

Коментарів немає