Співачка разом з колегою виконала традиционую святкову українську пісню
Ірина Білик разом з безліччю колег-зірок у День Незалежності України взяла участь у святковому концерті, який відбувся в понеділок, 24 серпня на Софійській площі в Києві. Вона оригінально привітала українців зі святом, а допоміг їй у цьому співак Олександр Пономарьов.
Коментарів немає