Фреймут відмовилася від зйомок через хворобу
Ольга Фреймут повинна була взяти участь у четвертому сезоні шоу "Танці з зірками", яке стартує вже цієї неділі, 30 серпня, на телеканалі "1+1". Проте кілька днів тому зірка заявила в Instagram про те, що все може зірватися, оскільки вона отримала позитивний результат на коронавірус.
Коментарів немає