"Не Сен-Тропе, звісно ж, не Сен-Тропе. Жах!", - сказала фітнес-модель і ведуча Валерія Крук в Інстаграм-сторі, знімаючи Одеський пляж.
Цього року спортсменка вперше скупалась в морі й вперше в житті відпочиває на пляжі саме в Одесі. Місце їй не дуже сподобалось, але вона все одно радіє, що вдалось виділити час для відпочинку.
Коментарів немає