Білоруський художник Олексій Кузьміч, який в день виборів президента 9 серпня провів перформанс на виборчій дільниці і згодом був затриманий і побитий силовиками, покинув Мінськ.
Про це художник повідомив в своєму Instagram, опублікувавши фото, зняте під мерією Києва.
Коментарів немає