«Перебуваю в братському Києві». Білоруський художник, який намалював пеніс на бюлетені, виїхав з Мінська

«Перебуваю в братському Києві». Білоруський художник, який намалював пеніс на бюлетені, виїхав з Мінська

Білоруський художник Олексій Кузьміч, який в день виборів президента 9 серпня провів перформанс на виборчій дільниці і згодом був затриманий і побитий силовиками, покинув Мінськ.

Про це художник повідомив в своєму Instagram, опублікувавши фото, зняте під мерією Києва.

Коментарів немає