Ще одна українська зірка захворіла на Covid-19

Ще одна українська зірка захворіла на Covid-19

В української телеведучої Ольги Фреймут виявили коронавірус. Про це повідомляє видання JetSetter.

Через хворобу їй довелося терміново змінити плани, у тому числі, стосовно роботи. Вже сьогодні вона повинна була виступити ведучою щорічної церемонії нагородження "ТОП-50 успішних жінок Львівщини".

Коментарів немає