В української телеведучої Ольги Фреймут виявили коронавірус. Про це повідомляє видання JetSetter.
Через хворобу їй довелося терміново змінити плани, у тому числі, стосовно роботи. Вже сьогодні вона повинна була виступити ведучою щорічної церемонії нагородження "ТОП-50 успішних жінок Львівщини".
Коментарів немає