Іспанський актор Антоніо Бандерас повідомив, що вилікувався від коронавірусу.
«Через 21 день ізоляції я можу сказати, що сьогодні я переміг інфекцію Covid-19, — написав Бандерас в Твіттері. - Я вилікувався. Мої думки звернені до тих, кому пощастило менше, ніж мені, і до тих, хто постраждав більше за мене. Я також бажаю сили тим, хто знаходиться в епіцентрі бою».
Коментарів немає