У другому ефірі шоу "Танці з зірками" на "1+1" зустрічатимуть учасників проєкту на так званому зірковому балконі не один, а двоє ведучих.
Ведучим зіркового балкона під час другого ефіру шоу "Танці з зірками" на каналі "1+1" став переможець попереднього сезону хореограф Євген Кот. Він зустрічатиме учасників шоу в парі з ведучою Іванною Онуфрійук. Про це повідомляють 4 вересня на сторінці організаторів шоу в Instagram.
Коментарів немає