Освоювати Місяць людство буде без Росії: підписано історичний документ

Освоювати Місяць людство буде без Росії: підписано історичний документ

Договір про міжнародне співробітництво в справі освоєння Місяця і відправці на супутник Землі космонавтів було підписано сьогодні між 8 державами.

Угода Artemis встановлює практичний набір принципів, якими буде керуватися співробітництво у сфері дослідження космосу між країнами-партнерами з дослідження Місяця у 21 столітті. Про це 14 жовтня передали на сайті NASA.

Коментарів немає