Український дослідник розповів про грецьке місто та римське поселення на київському Подолі
На місці Києва у стародавні часи вже існувало античне місто, яке було споруджено греками задовго до приходу римлян. Таку версію озвучив український вчений, назвавши гіпотезу історіографічним переворотом.
Коментарів немає