Міносвіти просить школи піти на двотижневі канікули з 15 жовтня

Міносвіти просить школи піти на двотижневі канікули з 15 жовтня

Дитячі садочки продовжать працювати у звичайному режимі

Про це заявив т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

Коментарів немає