У МОН оголосили конкурс із відбору команди для 26-ї Української антарктичної експедиції. Вперше за 20 років уряд вдвічі збільшив розмір окладу полярникам. Цього року вони отримуватимуть близько 54 тис. грн на місяць.
Національний антарктичний науковий центр опублікував 12 вакансій, серед яких: системний адміністратор зв'язку, інженер, механік, кухар та лікар, повідомляє пресслужба МОН.
Коментарів немає