У Німеччині створили пластик із промислових відходів, який не потребує переробки. Мікроорганізми на звалищі розщеплюватимуть його через вміст мінералів за 6-12 міс.
Таким чином науковці розв'язали одразу дві проблеми: надмірне використання нафти для виробництва пластика та забруднення навколишнього середовища, повідомляє Інститут виробничих систем і технологій проєктування Товариства Фраунгофера.
Коментарів немає