Освітній омбудсмен прокоментував скандал у столичному Коледжі інформаційних систем та технологій

Освітній омбудсмен прокоментував скандал у столичному Коледжі інформаційних систем та технологій

Сергій Горбачов: відповідь керівництва коледжу мене просто обурила

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов дав критичну оцінку інциденту, який на початку навчального року прогримів у столичному Коледжі інформаційних систем та технологій. Нагадаємо вчителька фізкультури Любов Малькова кричала на неповнолітнього студента, використовуючи неналежну лексику.

Коментарів немає