Освітній омбудсмен визнав: вчителі під час карантину працюють посилено, потрібна доплата

Освітній омбудсмен визнав: вчителі під час карантину працюють посилено, потрібна доплата

«Потрібно більше часу, щоб працювати з двома групами, адже був один клас, а стало два», – пояснює Горбачов

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов вважає, що уряд мав би внести зміни до бюджету і врахувати додаткову оплату праці педагогам, які вимушені посилено працювати в умовах пандемії. Про це Горбачов розказав в інтерв’ю «Главкому».

Коментарів немає