Наші школярі потрапили до Книги рекордів України

Наші школярі потрапили до Книги рекордів України

До Книги рекордів України потрапило найдовше привітання від учнів до Дня працівників освіти. Довжина стрічки з привітаннями для вчителів - 67 метрів. Про це повідомляє видання "Укрінформ".Над рекордом працювало 317 учнів київської школи №5 Печерського району. Привітання писали всі школярі, навіть першокласники."Правила у нас були такі, щоб від кожного учня був один аркуш із зошита в лінійку заповнений повністю зверху до низу, з урахуванням полів. Якщо було віршоване привітання, то ми допускали, щоб поля більше залишалися. Все це акуратно склеїли, і довжина вийшла 67 метрів і 20 см", – розповів експерт Національного Реєстру Рекордів України Віталій Зорін.

Коментарів немає