Правоохоронці викрили злочинне угруповання, яке займалося незаконним переправленням іноземців з України в країни Європи. За це кожен з мігрантів мав заплатити близько 16 тисяч євро.
Як розповіли в пресслужбі ГУНП Одеської області, члени банди самостійно підшукували "клієнтів", які потрапили в Україну законними і незаконними шляхами. Зловмисники ховали мігрантів на орендованих квартирах, забезпечували їх продуктами харчування і побутовими речами.
Коментарів немає