Колектив Шосткинського казенного заводу "Зірка" заявив про масштабні розкрадання на підприємстві і звинуватив чинну владу в бездіяльності.
Про це йдеться у відеозверненні ініціативної групи, опублікованому в фейсбуці.
Колектив Шосткинського казенного заводу "Зірка" заявив про масштабні розкрадання на підприємстві і звинуватив чинну владу в бездіяльності.
Про це йдеться у відеозверненні ініціативної групи, опублікованому в фейсбуці.
Коментарів немає