Дружина Зеленського розповіла, як вилікувалась від коронавірусу

Дружина Зеленського розповіла, як вилікувалась від коронавірусу

Перша леді Олена Зеленська розповіла, як із семирічним сином Кирилом перехворіла коронавірусом.

"Звістка про хворобу стала для мене повною несподіванкою. Не було жодних симптомів. Просто черговий тест виявився позитивним. Президентові й найближчому колу людей, з якими він перебуває в постійному контакті, роблять цей тест щотижня. Зараз мені та моєму синові це вже не потрібно, тому що ми перехворіли й маємо антитіла до вірусу. Допоки вони в достатній кількості, на думку лікарів, знову захворіти неможливо. Але навіть це не аксіома. Тому що вірус взагалі нетиповий і поки невідомо, як він проявлятиме себе надалі", – написала вона в Instagram.

Коментарів немає