Поховати на рідній землі: тіло загиблого полярника четвертий місяць не можуть доправити в Україну

Поховати на рідній землі: тіло загиблого полярника четвертий місяць не можуть доправити в Україну

У травні 2020 року в Антарктиді, на станції "Академік Вернадський", загинув член української експедиції Василь Омелянович. Уже кілька місяців рідні не можуть домогтися доправки його тіла в Україну.

Василь Омелянович був досвідченим полярником, останньою вже стала для нього п'ята експедиція з його участю. Його колега, Владлен Трохимець згадує, і цього разу до роботи Василь взявся як зазвичай – з робочим азартом і ентузіазмом, нічого не віщувало біди. "Василь приїхав спокійний, радісний. Він відразу включився в роботу. Нічого не віщувало ось таких проблем в майбутньому", – розповів журналістам "Сьогодні" учасник 25-ї антарктичної експедиції.

Коментарів немає