Незважаючи на те, що карантин через коронавірус в Україні продовжили до 31 жовтня, вищі навчальні заклади та гуртожитки в країні продовжать працювати.
Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я України, опублікувавши постанову головного санітарного лікаря країни Віктора Ляшко.
Коментарів немає