Бойовики провокували українських воїнів вогнем з гранатомета

Бойовики провокували українських воїнів вогнем з гранатомета

Упродовж минулої доби зафіксовано три порушення з боку РФ. На Приазов'ї, всупереч домовленостям, досягнутим у рамках ТКГ, задокументовано прольоти двох безпілотних літальних апаратів противника із перетином лінії розмежування. Українськими засобами радіоелектронної боротьби ворожі БПЛА типу "Квадрокоптер" і "Фантом-4" було подавлено.

Режим припинення вогню ворог порушив поблизу Попасної, здійснивши два постріли в бік наших позицій з автоматичного станкового гранатомета. Вогнева провокація противника не становила загрози для наших захисників, тому українські воїни зброю у відповідь не застосовували, повідомили в штабі операції Об'єднаних сил.

Коментарів немає