Лукашенко їде до Москви

Лукашенко їде до Москви

Сьогодні, 30 серпня, відбулася телефонна розмова Олександра Лукашенка, який виконує обов'язки президента Білорусі та Президента Росії Володимира Путіна.

Сторони "обговорили найбільш актуальні на сьогодні питання, в тому числі двостороннього співробітництва, а також ситуацію всередині Білорусі".Про це повідомляє БЕЛТА з посиланням на пресслужбу білоруського лідера.

Коментарів немає