Вступну кампанію в профтехи продовжили через карантин

Вступну кампанію в профтехи продовжили через карантин

Міністерство освіти і науки в зв'язку з карантином, який діє в країні, рекомендує установам професійної освіти продовжити строки вступної кампанії до 1 листопада. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

"Загальними правилами прийому до профтехів визначено, що зарахування вступників триває до початку занять, тобто до 1 вересня. Традиційно вступна кампанія продовжувалася ще на місяць і заклади робили додатковий набір в межах ліцензованого обсягу. Оскільки цього року через карантин нам довелося змінювати терміни вступу до вишів, ми вирішили видовжити їх для закладів профосвіти", – заявив заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко.

Коментарів немає