Омські медики, які лікували Навального, заперечують діагноз колег з Німеччини

Омські медики,  які лікували Навального, заперечують діагноз колег з Німеччини

В Омську заявили, що не згодні з висновками, зробленими німецькими медиками щодоотруєння російського опозиціонера Олексія Навального, оскільки їхні дослідження на наявність в його організмі інгібіторів холінестерази дали негативний результат. Відповідну заяву зробив завідувач токсикологічним відділенням лікарні швидкої медичної допомоги №1 Омська Олександр Сабаєв, передає "Інтерфакс".

"Під час надходження в стаціонар у Навального проводилися дослідження на широкий спектр наркотичних, синтетичних речовин, психоделіків і лікарських речовин, в тому числі інгібіторів холінестерази – результат негативний", – стверджує російський лікар.

Коментарів немає