Легендарний воротар збірної України та київського "Динамо" Олександр Шовковський йде на місцеві вибори. Про це йшлося на з'їзді партії "Удар" у середу.
Шовковського у команді "Удару" представив мер столиці Віталій Кличко.
"Із нових обличь партії він, на жаль, не зміг бути присутнім. Він присутній тут, але віртуально", - сказав Кличко.
Коментарів немає