У справі "ПриватБанку" в НАБУ є чинний меморандум про співпрацю із ФБР – Ситник

У справі

Національне антикорупційне бюро України давно співпрацює зі США у справі про відмивання грошей "ПриватБанку", заявив глава НАБУ Артем Ситник.

У справі "ПриватБанку" в Національного антикорупційного бюро та ФБР США існує меморандум, заявив сьогодні під час брифінгу глава Артем Ситник. Про це повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Коментарів немає