Національне антикорупційне бюро України давно співпрацює зі США у справі про відмивання грошей "ПриватБанку", заявив глава НАБУ Артем Ситник.
У справі "ПриватБанку" в Національного антикорупційного бюро та ФБР США існує меморандум, заявив сьогодні під час брифінгу глава Артем Ситник. Про це повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".
Коментарів немає