"Сидіти і чекати" - журналістка пояснила, як совіти нашкодили українцям

Під час радянського режиму українців відучили брати відповідальність за себе. Про це Gazeta.ua сказала журналістка Тетяна Микитенко.

"Під час совітів багато в чому нас відучили брати відповідальність за себе, від ініціативності, активності. У людей видресирували хворобливий стан - за ініціативу тебе покарають, краще сидіти і чекати. Оце "сидіти і чекати" теж все ще можна побачити у поїздках Україною", - каже журналістка.

Коментарів немає