Після прийняття Кабінетом міністрів нових норм українського правопису, в кадровій документації українки зможуть вимагати, щоб їх професії були вказані у фемінітиві – жіночому роді.
Таке нововведення з'явилося після підписання відповідного наказу міністром економіки, торгівлі і сільського господарства Ігорем Петрашко. Документ було опубліковано 25 серпня на сайті відомства.
Коментарів немає