Державне замовлення на навчання на спеціальностях лікарів-епідеміологів, вірусологів та інфекціоністів планується відновити з наступного року.
Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, відповідаючи на запитання народного депутата, голови депутатської групи "Довіра" Олега Кулініча під час години запитань до уряду, передає пресслужба депутата.
Коментарів немає