З 1 вересня українці зможуть в'їжджати в Білорусь тільки за закордонними паспортами. З нововведенням скоротиться час проходження прикордонного контролю громадян.
Відповідну постанову було ухвалено Кабінетом міністрів України.
З 1 вересня українці зможуть в'їжджати в Білорусь тільки за закордонними паспортами. З нововведенням скоротиться час проходження прикордонного контролю громадян.
Відповідну постанову було ухвалено Кабінетом міністрів України.
Коментарів немає