Глава Офісу президента Андрій Єрмак порадив народним депутатам особисто поїхати на Донбас, аби зрозуміти, що там відбувається.
Поїздки мають бути "не в паркетному режимі" і не на пів дня. Потрібно відверто поспілкуватись із місцевими жителями та військовими. Зокрема, запитати, як вони ставляться до режиму припинення вогню, Єрмак написав на своїй фейсбук-сторінці.
Коментарів немає