Мер Києва Віталій Кличко заявив, що додаток "Дій вдома" показав свою ефективність. Його повинні встановлювати громадяни, які перетинають державний кордон з Україною.
Про це він заявив на брифінгу.
Мер Києва Віталій Кличко заявив, що додаток "Дій вдома" показав свою ефективність. Його повинні встановлювати громадяни, які перетинають державний кордон з Україною.
Про це він заявив на брифінгу.
Коментарів немає