У Криму окупанти роблять із заповідного гаю звалище (фото)

У Криму окупанти роблять із заповідного гаю звалище (фото)

В окупованому Криму, під Севастополем, у фісташковому гаю біля бухти Кругла (Омега) виникло звалище, а під деревами паркуються автомобілі.

Водночас, єдине в гаю джерело води засипали землею і завалили сміттям, повідомляє "Крим.Реаліі".

Коментарів немає