В окупованому Криму, під Севастополем, у фісташковому гаю біля бухти Кругла (Омега) виникло звалище, а під деревами паркуються автомобілі.
Водночас, єдине в гаю джерело води засипали землею і завалили сміттям, повідомляє "Крим.Реаліі".
В окупованому Криму, під Севастополем, у фісташковому гаю біля бухти Кругла (Омега) виникло звалище, а під деревами паркуються автомобілі.
Водночас, єдине в гаю джерело води засипали землею і завалили сміттям, повідомляє "Крим.Реаліі".
Коментарів немає