Приватизацію обленерго буде зірвано через НКРЕКП та її методологію RAB – нардепка Буймістер

Приватизацію обленерго буде зірвано через НКРЕКП та її методологію RAB – нардепка Буймістер

Програму приватизації, яку заклав Фонд державного майна, буде де-факто знецінено через методологію RAB-тарифу, закладену Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, заявила народна депутатка від "Слуги народу" Людмила Буймістер.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, запропонувала такий підхід до RAB-тарифу, за якого буде зірвано програму приватизації державної частки в обленерго України, заявила народна депутатка від "Слуги народу" Людмила Буймістер сьогодні на засіданні НКРЕКП. Трансляцію відомство вело у своєму YouTube.

Коментарів немає