Володимир Зеленський (Фото: ОП)
Президент України Володимир Зеленський вважає, що українці втомилися від карантинних обмежень та послабили пильність, це і призвело до зростання рівня захворюваності на COVID-19.
«Причини зростання кількості інфікувань в Україні - такі ж, як і в будь-якій іншій країні. Люди втомилися від загрози COVID-19, від карантинних обмежень і постійної емоційної напруги. Люди дуже хочуть повернутися до звичного життя», — сказав він в інтерв'ю словацькому виданню Hospodárske noviny, яке він дав перед візитом до Словаччини.
Коментарів немає