"Скоро і такої не буде" - в Сімферополі брудну воду з кранів подають за графіком (фото)

В окупованому Криму, де закінчуються останні запаси води, жителі Сімферополя обурюються через графік водопостачання і публікують фото каламутної води. Про це свідчать опубліковані в Twitter фото користувача RoksolanaToday&Крим25%.

Зокрема, жителі мікрорайону Петровської балки незадоволені тим, що за графіком вода в їх будинках буде подаватися тільки в ранкові години, коли більшість з них знаходяться на роботі.

Коментарів немає