У Донецькій області в місті Святогірську роздавали пакунки з солодощами, пляшкою шампанського та листівкою із зображенням потенційного кандидата в мери від ОПЗЖ. Про це повідомляє громадянська мережа "Опора".
Пакунки роздавали від Володимира Бандури. На листівці було російською написано "С праздником".
Коментарів немає