Кабінет міністрів збільшив коефіцієнти, за якими визначаються розміри посадових окладів ряду співробітників Верховної ради України. Таке рішення уряд схвалив на сьогоднішньому засіданні.
Про це повідомив депутат ВР Олексій Гончаренко у своєму Telegram-каналі.
Коментарів немає