"Якби Росія не захопила Криму, то сюди прийшли б американці" - Фокін три роки тому

Перший заступник голови делегації України у Тристоронній контактній групі, колишній прем'єр-міністр Вітольд Фокін у березні 2017 року виправдовував окупацію Криму Росією.

Відео з інтерв'ю Фокіна Дмитру Гордону на телеканалі "112 Україна", пов'язаному з кумом президента РФ Віктором Медведчуком, опублікував Цензор.нет.

Коментарів немає