На Донбасі окупанти ввели смертну кару - ООН

На Донбасі окупанти ввели смертну кару - ООН

В окупованих районах Донецької області бойовики так званої "ДНР" ввели смертну кару за вчинення кримінальних злочинів.

Як говориться в доповіді Управління верховного комісара ООН з прав людини, відомі вже два випадки, коли так званий "суд" засудив людей до смерті. На момент публікації документа ці "вироки" ще не були приведені у виконання.

Коментарів немає